23%

Палто - 9003

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9003

Опис

Материјал: 65% памук, 30% полиестер, 5% еластин

FANI ZELENO

Детали

Препорачани производи