15%

Палто кафево - 9008

1.590,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9008

Опис

ФАТИРАНО  ПАЛТО

Материјал: 65% памук, 30% полиестер, 5% еластин

avgusta kafevo

Детали

Препорачани производи