26%

машки тим SPEED SPORT -803

1.900,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 803

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
803
Категории