53%

Маица VR46 Valentino Rossi - 2106

690,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2106

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност. 

Детали

Препорачани производи