Маица VR46 Valentino Rossi - 2066

690,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2066

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

Препорачани производи