53%

Маица VR46 Valentino Rossi - 2064

690,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2064

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
2064

Препорачани производи