22%

маица Speed sport - 903

690,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 903

Опис

Машката маичка SPEED SPORT е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директно крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.

Детали

SKU
903
Категории
Brand

Препорачани производи