44%

маица O.N. - 36

490,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 36

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

SKU
36

Препорачани производи