44%

маица KOLINS - 55

490,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 55

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
55

Препорачани производи