65%

кошула шарена- 4047

590,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 4047

Опис

Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Детали

SKU
4047

Препорачани производи