29%

КОМПЛЕТ - 750

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 750

Опис

Материјал: 
80% памук
 15% полиестер
 5% еластин

Детали

SKU
750

Препорачани производи