29%

КОМПЛЕТ-23-90

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 23-90

Опис

Материјал:
 80% памук
15% полиестер
 5% еластан

Детали

SKU
23-90

Препорачани производи