32%

КОМПЛЕТ - 2049

1.760,00 ден. 2.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2049

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

ivon сиво

Детали

SKU
2049
Категории

Препорачани производи