26%

КОМПЛЕТ - 2047

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2047

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин


time zel

Детали

SKU
2047
Категории

Препорачани производи