23%

КОМПЛЕТ - 2043

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2043

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

irida crveno

Детали

SKU
2043
Категории

Препорачани производи