29%

КОМПЛЕТ - 2034

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2034

Опис

Материјал:
 80% памук
15% полиестер
 5% еласта
sandra

Детали

SKU
2034
Категории

Препорачани производи