38%

КОМПЛЕТ -2021

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2021

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
borislava

Детали

SKU
2021
Категории

Препорачани производи