23%

КОМПЛЕТ -2019

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2019

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
kasandra

Детали

SKU
2019
Категории

Препорачани производи