23%

КОМПЛЕТ -2015

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2015

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
damjana crno

Детали

SKU
2015
Категории

Препорачани производи