23%

КОМПЛЕТ -2012

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2012

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
raja

Детали

SKU
2012
Категории

Препорачани производи