29%

КОМПЛЕТ -2011

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2011

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
elia

Детали

SKU
2011

Препорачани производи