26%

КОМПЛЕТ -2009

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2009

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
divna crno

Детали

SKU
2009
Категории

Препорачани производи