26%

КОМПЛЕТ - 2004

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2004

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tirana

Детали

SKU
2004
Категории

Препорачани производи