29%

КОМПЛЕТ - 2003

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2003

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
siana crno

Детали

SKU
2003
Категории

Препорачани производи