26%

КОМПЛЕТ - 2002

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2002

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
bibi

Детали

SKU
2002
Категории

Препорачани производи