23%

КОМПЛЕТ - 2001

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2001

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
emona

Детали

SKU
2001
Категории

Препорачани производи