29%

КОМПЛЕТ - 1099

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1099

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
ohanesa

Детали

SKU
1099
Категории

Препорачани производи