26%

КОМПЛЕТ - 1097

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1097

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tatjana crno

Детали

SKU
1097
Категории

Препорачани производи