26%

КОМПЛЕТ - 1096

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1096

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tatjana bez

Детали

SKU
1096
Категории

Препорачани производи