26%

КОМПЛЕТ - 1095

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1095

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tatjana zel

Детали

SKU
1095
Категории

Препорачани производи