КОМПЛЕТ - 1094

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1094

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
janina

Детали

SKU
1094
Категории

Препорачани производи