26%

КОМПЛЕТ - 1092

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1092

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
eipril borda

Детали

SKU
1092
Категории

Препорачани производи