26%

КОМПЛЕТ - 1091

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1091

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
eipril zeleno

Детали

SKU
1091
Категории

Препорачани производи