26%

КОМПЛЕТ - 1090

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1090

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
eipril temno sino

Детали

SKU
1090
Категории

Препорачани производи