29%

КОМПЛЕТ - 1088

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1088

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласта

djes crno

Детали

SKU
1088
Категории

Препорачани производи