КОМПЛЕТ - 1083

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1083

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

kastela

Детали

SKU
1083
Категории

Препорачани производи