26%

КОМПЛЕТ - 1082

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1082

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

gergana

Детали

SKU
1082
Категории

Препорачани производи