23%

КОМПЛЕТ - 1081

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1081

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластан

sibir bez

Детали

SKU
1081
Категории

Препорачани производи