29%

КОМПЛЕТ - 1079

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1079

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласт

beloslava

Детали

SKU
1079

Препорачани производи