23%

КОМПЛЕТ - 1077

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1077

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
nadja belo

Детали

SKU
1077
Категории

Препорачани производи