32%

КОМПЛЕТ - 1076

1.760,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1076

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

ffilipa sino

Детали

SKU
1076
Категории

Препорачани производи