38%

КОМПЛЕТ -1075

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1075

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
eipril crno

Детали

SKU
1075
Категории

Препорачани производи