26%

КОМПЛЕТ - 1074

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1074

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

vegas

Детали

SKU
1074
Категории

Препорачани производи