32%

КОМПЛЕТ - 1073

1.690,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1073

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластанsiana 
siana sino

Детали

SKU
1073
Категории

Препорачани производи