31%

КОМПЛЕТ -1071

1.090,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1071

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
berta

Детали

SKU
1071

Препорачани производи