23%

КОМПЛЕТ - 1070

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1070

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласта

paulina

Детали

SKU
1070
Категории

Препорачани производи