23%

КОМПЛЕТ -1069

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1069

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
damjana crno

Детали

SKU
1069
Категории

Препорачани производи