23%

КОМПЛЕТ -1068

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1068

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
damjana bez

Детали

SKU
1068
Категории

Препорачани производи