29%

КОМПЛЕТ -1067

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1067

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
lotos

Детали

SKU
1067
Категории

Препорачани производи