23%

КОМПЛЕТ -1066

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1066

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
petja

Детали

SKU
1066
Категории

Препорачани производи